Жанр:


Капітал-Медіа

Угода про Асоціацію з ЄС. Базова інформація про Угоду.

Для обміну
 Шановні керівники телеканалів! Громадська організація Центр ЮЕЙ від імені активістів та організацій, експертів та журналістів, які об’єдналися під гаслом «Підпису – ЄС!» запрошує вас долучитися до надзвичайно важливої справи – роз’ясненню громадянам України змісту і суті Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Угода про Асоціацію з ЄС – наймасштабніший міжнародний документ, що будь-коли укладала Україна. Робота над двома тисячами сторінок складного юридичного тексту, викладеного бюрократичною мовою, тривала 5 років, а переклад тексту українською з’явився лише 2 місяці тому.

Разом з перемовниками з української сторони, які працювали над текстом документу, а також з експертами і журналістами, ми прочитали Угоду і розібралися в її нюансах. Ми зафільмували у чотирьох відеороликах ті аспекти Угоди, що, за даними соціологів, найбільше цікавлять наших співвітчизників:

1.   Базову інформацію про Угоду (30 с., укр.)

2.   Основи екологічної політики ЄС (30 сек, укр.)

3.   Порівняння наслідків вступу України до Митного Союзу та підписання Угоди про асоціацію (30 сек, укр.)

4.   Переваги від підписання Угоди для малого та середнього бізнесу (30 сек, укр.)

 

Просимо вас розмістити ці ролики в ефірі телеканалів у рамках соціальної реклами.  Сподіваємося, що Ви, як керівники каналів, надасте своїм глядачам можливість краще зрозуміти сутність реформ, що проводяться та проводитимуться президентом з метою підготовки України до майбутнього членства в ЄС.

Відеоролики ми готові надати у потрібному форматі.

Хронометраж: 00:30 
Мова: українська
Контакти: Громадська організація "Центр ЮЕЙ"
Контактна особа – Любов Акуленко, (063) 441 23 56liubov.akulenko@gmail.com.

Заздалегідь дякуємо за увагу до нашого звернення і дуже розраховуємо на співпрацю та підтримку!

Від імені учасників громадської ініціативи «Підпису – ЄС!»,

Голова громадської організації «Центр ЮЕЙ» Олег Рибачук


Ще відео:

Звернення відомих тернополян до кримчан

Творчим колективом  ТОВ "TV-4" в Тернополі записані і змонтовані звернення мешканців Тернополя та відомих людей області до мешканців Криму.

Звернення тернополян до українських військових

Творчим колективом  ТОВ "TV-4" в Тернополі записані і змонтовані звернення тернополян до українських військових.

Україна єдина

ТРК "Вежа" з Івано-Франківську пропонує розмістити в ефірах телеканалів сходу України і в Криму записані і змонтовані звернення представників різних національностей, що мешкають у місті і ніколи не зазнавали жодних утисків.

Угода про Асоціацію з ЄС. Основи екологічної політики ЄС.

Громадська організація Центр ЮЕЙ запрошує долучитися до надзвичайно важливої справи – роз’ясненню громадянам України змісту і суті Угоди про асоціацію з Європейським Союзом: основи екологічної політики ЄС. 

Угода про Асоціацію з ЄС чи Митний Союз? Порівняння наслідків.

Громадська організація Центр ЮЕЙ запрошує долучитися до надзвичайно важливої справи – роз’ясненню громадянам України змісту і суті Угоди про асоціацію з Європейським Союзом: підписання Угоди чи Митний Союз? 

Угода про Асоціацію з ЄС. Переваги для малого та середнього бізнесу.

Громадська організація Центр ЮЕЙ запрошує долучитися до надзвичайно важливої справи – роз’ясненню громадянам України змісту і суті Угоди про асоціацію з Європейським Союзом: переваги від підписання Угоди для малого та середнього бізнесу.

Скажи YES освіті в ЄС! (повна версія)

Новий проект Інституту Світової Політики "Скажи YES! освіті в ЄС" в рамках інформаційної кампанії "Сильніші разом" про переваги європейської інтеграції для України.

Скажи YES oсвіті в ЄС! (скорочено)

Новий проект Інституту Світової Політики "Скажи YES! освіті в ЄС" в рамках інформаційної кампанії "Сильніші разом" про переваги європейської інтеграції для України.

Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013»

Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) та Українська Асоціація Видавців (УАВПП) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про прийом робіт на IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013». 

«Благодійна Україна». Сергій Фоменко.

Відомі особистості підтримують Національний конкурс «Благодійна Україна». Асоціація благодійників України, засновник конкурсу, пропонує 11 роликів соціальної реклами задля поширення інформації про конкурс.